Stavební pouzdro šetří místo v bytech

Vzrůstá potřeba šetřit cenné místo v bytech nebo domech, stavební pouzdro, které se zabudovává do zdi, a do kterého následně.

Vzrůstá potřeba šetřit cenné místo v bytech nebo domech, stavební pouzdro, které se zabudovává do zdi, a do kterého následně zajíždějí posuvné dveře, je efektním řešením stísněných prostor. Není zapotřebí tolik místa před dveřmi na jejich otevření a na průchod, a také může být obestavěn prostor okolo dveří nábytkem dle potřeby. Dveře po otevření zajedou do zdi a nepřekážejí, stavební pouzdro je stále častěji součástí projektů novostaveb i rekonstrukcí. Posuvné dveře všech typů získávajíc popularitě. Existuje několik různých provedení dveří, mohou být jednokřídlé, dvoukřídlé zasouvající se od sebe, do jedné schránky uprostřed, postupně do jedné schránky za sebou, nebo dvoje jednokřídlé dveře.

Stavební pouzdra dle parametrů

Naše stavební pouzdro se standardně dodává ve dvou výškách, a to 1970 mm a 2100 mm. Pokud by vám tyto rozměry nevyhovovaly, je možno zhotovit pouzdro a posuvné dveře na míru, atypických rozměrů. Posuvné dveře jsou velice často využívány do nestandardních a atypických prostor, kde obyčejné dveře umístit nejdou, nebo by zde nevypadaly hezky.

This article was written by