Profesionální pomoc je na místě

Léčba hemoroidů musí být realizována co nejrychleji, aby došlo k co nejmírnějším důsledkům. Pokud přijdete včas, můžete očekávat ambulantní zákrok,.

Léčba hemoroidů musí být realizována co nejrychleji, aby došlo k co nejmírnějším důsledkům. Pokud přijdete včas, můžete očekávat ambulantní zákrok, který bude rychlý a který vás během chviličky zbaví natrvalo vašeho problému. Pokud byste avšak s návštěvou lékaře spíše otáleli, tak vás pravděpodobně již bude stíhat operace, která je samozřejmě bolestivější. Jedná se o větší zásah do těla, tudíž byste museli být několik týdnů v pracovní neschopnosti, což je samozřejmě nežádoucí. Vidíte tedy, že čím dříve přijdete, tím to pro vás bude snazší a svým způsobem výhodnější. Není tedy důvod na nic čekat, návštěva lékaře je krokem číslo jedna.

Nebojte se vyšetření

Straníte se doktora, protože se obáváte toho, že vyšetření vašeho konečníku bude nepříjemné, nepřirozené a bolestivé? Je to zkrátka nutnost, bez které by nešlo přesně stanovit diagnózu a stupeň rozvinutí hemoroidů. Rozhodně se tomu tedy nevyhnete, a to ani teď, a ani za měsíc, kdy se navíc cévní pletence ještě zvětší a budou na dotek více bolestivé a také citlivé.

This article was written by