Neptáme se, na co půjčené peníze použijete

Americká hypotéka od naší společnosti se neváže na koupi nemovitosti. Ctíme Vaše soukromí. Zapůjčené peníze můžete použít opravdu na cokoliv..

Americká hypotéka od naší společnosti se neváže na koupi nemovitosti. Ctíme Vaše soukromí. Zapůjčené peníze můžete použít opravdu na cokoliv. Máte-li nemovitost jako je např. dům, byt, pozemek i garáž, kterou se dokážete zaručit, poskytneme Vám peníze do výše jejího sedmdesátiprocentního odhadu. Nemusí být ani přímo Vaše, pokud Vám jako třetí strana pomůže rodina nebo přátelé. Naše půjčky jsou stejně výhodné jako u ostatních bankovních institucí. Úrok začíná na 4% p.a., což je v současné době bezkonkurenční nabídka. Splátky si může rozložit až do třiceti let, aby Vás měsíční platby tolik nezatížily!

Podáme Vám pomocnou rukuamerickým způsobem

Pokud Vás banky neustále odmítají a Vy potřebujete nutně půjčit vyšší finanční obnos, oslovte nás pomocí kontaktního formuláře. Do jednoho pracovního dne Vás kontaktujeme zpět. Po splnění jednoduchých podmínek Vám okamžitě poskytneme finanční obnos. Ten použijte na koupi domu, bytu, zahrádky s chatou nebo si poplaťte nevýhodně nabrané půjčky. Na důvod se Vás ptát nebudeme.

This article was written by