Nabídka dlouhodobých pronájmů

 http://www.ubytovny-praha.net/album/fotogalerie-pokoje-s-koupelnou/img-20140911-wa0014-jpg1/Pro studenty, brigádníky či zaměstnance máme zajímavou nabídku. Můžete u nás získat dlouhodobý pronájem. Je to pro naše klienty výhodné..

 http://www.ubytovny-praha.net/album/fotogalerie-pokoje-s-koupelnou/img-20140911-wa0014-jpg1/Pro studenty, brigádníky či zaměstnance máme zajímavou nabídku. Můžete u nás získat dlouhodobý pronájem. Je to pro naše klienty výhodné. Nemusíte nic shánět. Za nízkou cenu budete mít k dispozici pěkně vybavený pokoj. Je to možné v Praze ubytovnách. U nás můžete získat podrobnější informace. Tak neváhejte a vydejte se do hlavního města.

Zaregistrujte se u nás

Řada lidí směřuje každodenně do našeho hlavního města, kde pracuje nebo studuje. Pokaždé musí hledat vhodné přespání. My vás toho můžeme ušetřit. U nás vám poskytneme vhodné pokoje. Jedno lůžko již můžete mít od 99,–Kč za noc. To přece stojí za to. Oceníte, že budete mít vždycky vše připraveno a nebudete muset nic pracně shánět. Máme objednávkový systém on line.