Na procházku se psem

Také máte doma nejlepšího přítele člověka, který vám zpříjemňuje každý den? Pak si jistě nemůžete představit život bez každodenní procházky,.

Také máte doma nejlepšího přítele člověka, který vám zpříjemňuje každý den? Pak si jistě nemůžete představit život bez každodenní procházky, ať už krátkých, či několikahodinových. Taková procházka upevňuje vztah mezi vámi a pejskem, nabízí vám odreagování od stresu, a jsou samozřejmě dobré i pro udržení kondice. Je jedna věc, která bezesporu musí patřit do výbavy každého psa a bez které se na procházce neobejdete. A tou jsou vodítka. I pejsky, kteří jsou zvyklí běhat na volno, je potřeba občas připnout. Přece jenom chodit volně mezi jinými lidmi, kteří by mohli mít ze psů strach, není úplně vhodné. A ve městě byste také s pejskem na volno mohli připoutat pozornost městských strážníků.

Správný výběr

Výběr kvalitního vodítka je velmi důležitý. Musí být dostatečně pevné, aby dokázalo ustát i to, když se pes za něčím zakouká a zabere plnou silou. Také široké, aby vám bylo pohodlné do ruky a neřezalo. U nás najdete opravdu kvalitní, v mnoha barvách, šířkách a délkách. Můžete mít i s reflexními prvky, abyste i ve tmě byli viditelní. Výběr už je jen na vás.

This article was written by