Internetový prodej floristických potřeb

Pro ty kdo mají dobré zkušenosti se službami a zbožím, jež nabízí firma Florasis, nemusí už za kvalitou a profesionálními.

Pro ty kdo mají dobré zkušenosti se službami a zbožím, jež nabízí firma Florasis, nemusí už za kvalitou a profesionálními službami nikam jezdit, ale můžou všechno, co potřebují pořídit z práce či z domova. Pro snadnější nákupy je nově otevřen e-shop, který se specializuje na kvalitní floristické potřeby v bohaté nabídce. Nabízena je aranžovací hmota Florex a Oasis všech tvarů a velikostí. Dále je možné si z přehledné online nabídky vybrat nejrůznější prostředky pro veškerou péči o květiny, o jejich výživu a speciální ošetření. Nabídka nezapomíná ani na spoustu floristických pomůcek a doplňků pro aranžování a dekorace. Na své si zde přijdou jak profesionálové, tak i laici.

Vše pro aranžování a dekoraci

Firma Florasis zastupuje v současnosti mezinárodní firmu Smithers-Oasis na českém a slovenském trhu a nabízí ve své kamenné prodejně a nově i prostřednictvím internetu veškerý její sortiment. Jedná se o vysoce kvalitní floristické potřeby v naprosto bohaté nabídce. Profesionálové i ti, kdo se o aranžování a dekoraci květin zajímají jenom ve svém volném čase, tu najdou aranžovací hmotu Florex a Oasis ve všech možných tvarech a velikostech. Dále je nabízena výživa a prostředky pro ošetření květin a spousta potřebných floristických pomůcek.

This article was written by