I rodina může být tým

Jestliže založí dva sportovci rodinu, předpokládá se, že i jejich děti budou k aktivním tělesným činnostem vedeny. A až děti povyrostou,.

Jestliže založí dva sportovci rodinu, předpokládá se, že i jejich děti budou k aktivním tělesným činnostem vedeny. A až děti povyrostou, může celá rodina vyjet třeba na kolech na dovolenou. Samozřejmě s přihlédnutím k možnostem svých potomků, ale také k možnostem stárnoucích rodičů. Všechno jde. Když patříte k pozorovatelům, určitě na Vašem obličeji vyloudí úsměv pohled na tak nesourodý cyklistický tým, který se pohybuje na svých bicyklech v dámských, dětských, ale i pánských sportovních dresech, které jsou úplně stejné.

Pro rodinu to má své výhody

Jednotný úbor má pro rodinu význam takový, že všichni vědí, že tito lidé k sobě patří, ale také se sami mezi mnoha ostatními cyklisty bezpečně na dálku poznají. V každém případě jde ale především o úbor, který saje pot, je prodyšný a na těle sedí, jako ulitý. A dokonce i ženám, které na svůj vzhled dbají za všech okolností, velmi sluší. Vypracované postavy všech cyklistů také vyniknou, proto se nezadaní mohou stát již brzy zadanými. A barevnost? To je nevyčerpatelná studna variant.

This article was written by