Dodáme vám odolný doplněk, který vám dodá spoustu světla

Máte podkrovní byt a přemýšlíte, jak ho ještě ozvláštnit a zároveň si dopřát kvalitního a praktického doplňku? Pokud jste.

Máte podkrovní byt a přemýšlíte, jak ho ještě ozvláštnit a zároveň si dopřát kvalitního a praktického doplňku? Pokud jste to ještě neudělali, měli byste začít uvažovat o střešních oknech. Ty naše vám jak v dřevěném, tak i plastovém provedení přinesou tolik výhod, že se nestačíte divit. Ať už jde o tepelnou izolaci, protihlukové vlastnosti, dvojité sklo, které funguje jako ochrana především při krupobití, ale také o kvalitu použitého materiálu, s našimi produkty si větrání a přísun světla rozhodně užijete. Kromě těchto výhod izolace našich oken také zabraňuje tvoření škodlivé kondenzace, která se objevuje při velkých teplotních rozdílech a v podobě vody kape na podlahu.

Bezstarostná montáž a prodloužená záruka

Chcete něco víc, než kvalitní produkt za skvělou cenu, který vám poskytne mnoho úžasných výhod? Žádný problém. U nás si kromě toho užijete také úžasné služby, jako je prodloužená záruční doba na celých 10 let, nebo možnost montáže svépomocí, ke které vám poskytneme klasický i video návod, abychom si byli jisti, že vám domů nebude zatékat a produkt bude sloužit tak, jak má.

This article was written by